czwartek, 13 lipca 2017

Yonelle Metamorphosis Przeciwzmarszczkowy D3 krem CC SPF 10

Mimo, że przez cały rok stawiam na make up no make up, to latem jeszcze bardziej odpuszczam z makijażem i stawiam na kremy CC. W zależności od stanu cery stosuję pod nie krem pielęgnacyjny bądź z niego rezygnuję. Od kilku miesięcy mam w użyciu nowość marki Yonelle czyli Metamorphosis Przeciwzmarszczkowy D3 krem CC SPF 10.


Yonelle Metamorphosis Przeciwzmarszczkowy D3 krem CC SPF 10 (50 ml/179 zł) KLIK to krem pielęgnacyjny typu CC – color correcting – przeznaczony na dzień do cery dojrzałej normalnej i suchej, mieszanej, z rozszerzonymi porami, a także wrażliwej. Zapewnia zarówno długofalową pielęgnację przeciwzmarszczkową, jak i natychmiastową metamorfozę skóry. Zaraz po użyciu widać  wygładzenie jej powierzchni oraz wyrównanie i odświeżenie kolorytu z jednoczesnym zamaskowaniem drobnych niedoskonałości i zaczerwienień. Cera jest pięknie rozświetlona, aksamitna, dobrze nawilżona, jędrna, wygląda młodziej. Wyjątkowe własności kremu CC zapewniają biopigmenty, których tajemnicą jest otoczka z dermozgodnych naturalnych lipidów nawilżających. Dzięki nim idealnie stapiają się ze skórą, nie powodując uwidaczniania się zmarszczek, działają zarówno pielęgnacyjnie, jak i ochronne. Krem daje satynowe wykończenie, więc jeśli jesteś zwolenniczką matu, zastosuj puder wykończeniowy. Tak jak pisałam na początku, używam tego kremu CC bezpośrednio na oczyszczoną rano twarz lub na krem pielęgnacyjny, wszystko w zależności od tego jaka jest pogoda. Ładnie się rozprowadza, nie roluje się i dobrze wtapia się w cerę. Ogólnie rzecz biorąc to świetny produkt do pielęgnacji i makijażu w jednym!

Krem występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: „2 Neutral” (prezentuję go na zdjęciu poniżej) – do każdego rodzaju karnacji poza bardzo jasną, dla której przeznaczona jest wersja „1 Light Neutral”.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.