niedziela, 14 czerwca 2015

Clochee Serum silnie nawilżające

Serum do twarzy to pozycja, która kilka lat temu na stałe wpisała się w mój pielęgnacyjny rytuał. Nie potrafię się bez niego obejść w codziennej, szczególnie porannej pielęgnacji. W ostatnim czasie miałam okazję stosować Serum silnie nawilżające naszej polskiej marki Clochee. Dziś chciałabym opowiedzieć Wam o tym kosmetyku, zapraszam.


Serum silnie nawilżające zawiera w składzie dwa rodzaje kwasu hialuronowego. Wielkocząsteczkowy działa na powierzchni skóry, silnie wiążąc w niej wodę. Dzięki temu bardzo mocno nawilża i wygładza zmarszczki, jak również zwiększa przenikanie substancji czynnych w głąb skóry. Natomiast kwas hialuronowy małocząsteczkowy, obok kolagenu, jest najważniejszym składnikiem skóry, dlatego nie powoduje alergii. Jego zdolność do wiązania i zatrzymywania wody utrzymuje nawilżenie w głębszych warstwach skóry. Nawilżona cera staje się jędrna i gładka, wobec czego wygląda zdrowiej i młodziej. Serum jest dedykowane skórze normalnej i suchej. Nie jest to produkt oleisty, nie natłuszcza, dlatego można śmiało stosować go pod krem.Serum (30 ml) o żelowej, dość gęstej konsystencji i lekko słomkowej barwie, zamknięto w szklanej buteleczce z pipetą, która działa bez zarzutu. Zalecam oszczędne nakładanie na oczyszczoną twarz, mniej znaczy w tym przypadku więcej. Podczas stosowania serum Clochee odnotowałam naprawdę silne nawilżenie cery o charakterze długotrwałym, ujędrnienie cery i wyrównanie kolorytu. Produkt także świetnie współgra z kremami. Mam wrażenie, że serum świetnie sprawdziłoby się solo na cerze mieszanej czy tłustej, bowiem nie pozostawia na twarzy jakiejkolwiek warstwy i nie przyczynia się do nadmiernego wydzielania sebum. W każdym bądź razie moja sucha cera odzyskała swój naturalny blask i odpowiedni poziom nawilżenia. Jestem bardzo, bardzo zadowolona z działania Serum silnie nawilżającego Clochee, tym bardziej, że buteleczka wystarczyła mi na jakieś pięć miesięcy codziennego stosowania. Polecam!

Serum silnie nawilżające Clochee kupicie w sklepie internetowym producenta za cenę 135 zł/30 ml. Aktualnie produkt został objęty promocją i kosztuje 108 zł.


INCI: Aqua**, Glycerin*, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate*, Sodium Hyaluronate*, Aqua (and) Hydrolyzed Corn Starch (and) Beta Vulgaris (Beet) Root Extract*, Sodium Dehydroacetate***.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.