piątek, 19 czerwca 2015

ZAKOŃCZONY - Konkurs z marką Dr Irena Eris Clinic Way!

Zgodnie z zapowiedzią, która pojawiła się na blogowym Instagramie oraz profilu FB, rozpoczynamy dziś rozdanie z marką Dr Irena Eris Clinic Way! 
W zależności od stopnia zaawansowania starzenia się skóry, w laboratorium Dr Ireny Eris zostały stworzone cztery linie pielęgnacyjne, odpowiadające czterem typom zmarszczek, które uaktywniają się w różnym wieku. Tworzą one czterostopniowy przeciwzmarszczkowy program pielęgnacyjny ze składnikami aktywnymi uwzględniającymi potrzeby skóry w danym wieku. Kosmetyki wchodzące w skład linii Clinic Way 1° Hialuronowe Wygładzenie 30+, dotyczy zmarszczek ekspresyjnych - związanych z mimiką twarzy i działaniem mięśni, a także z obniżeniem poziomu kwasu hialuronowego. Naskórek ulega stopniowemu odwodnieniu, staje się cieńszy. Nawet minimalny niedobór wody powoduje utratę dotychczasowej elastyczności i sprężystości. Pojawiają się drobne zmarszczki ekspresyjne w formie delikatnych linii na powierzchni skóry – najczęściej w okolicach oczu i ust, a czasem na czole.  Tyle słowem wstępu.

Do zdobycia jest zestaw kosmetyków marki Dr Irena Eris z serii Clinic Way 1°, widoczny poniżej - Dermokrem przeciwzmarszczkowy SPF15, Dermokrem przeciwzmarszczkowy na noc oraz Dermokrem przeciwzmarszczkowy pod oczy. 


Wszystko co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie to: być obserwatorem mojego bloga, zostawić komentarz pod postem z adresem e-mail i jednym lub dwoma słowami, które Twoim zdaniem najtrafniej definiują linię dermokosmetyków Clinic Way 1° (np. Clinic Way 1°=zero zmarszczek, itp.).
Proszę o pozostawienie komentarzy pod wpisem według poniższego wzoru:
1. Nick pod którym obserwuję Infinity Blog:
2. Adres e-mail:
3. Clinic Way 1° = .......................[jedno lub dwa słowa]
 
Rozdanie trwa do przyszłego piątku, tj. 26 czerwca 2015 r., do godziny 18:00. Wyniki podam w ciągu pięciu dniu, licząc od dnia zakończenia konkursu, publikując na blogu posta.


REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs organizowany jest za pośrednictwem bloga cosmeticinfinity.blogspot.com na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Nagrodę stanowi zestaw kosmetyków Dr Irena Eris Clinic Way, widoczny na zdjęciu powyżej. Sponsorem nagród jest Dr Irena Eris. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
3. Uczestnicy mają za zadanie pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką formularz zgłoszenia, zgodny z przykładem jak wyżej.
4. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 26 czerwca 2015 r., godz. 18.00.
6. Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi zostanie wybrany jeden zwycięzca. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od dnia zakończenia rozdania za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą za moim pośrednictwem w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych, na które czekam maksymalnie 3 dni od dnia ogłoszenia wyników.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu (19 czerwca 2015 r.) i obowiązuje do czasu jego zakończenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.