wtorek, 5 lipca 2016

CeCe Med Akcja STOP wypadaniu włosów!

Codziennie nasze włosy narażone są na wiele czynników, które mogą osłabić i w konsekwencji doprowadzić do zwiększonego wypadania. Obecnie nadmierne wypadanie włosów jest bardzo częstym problemem u wielu kobiet. Mogą one wypadać z wielu powodów. Jeśli jest to do sto włosów dziennie to obserwujemy naturalny proces i nie mamy się czym martwić. Jeśli natomiast zauważysz podczas czesania, na poduszce, czy na podłodze w łazience, że wypada ci więcej włosów, można mówić o nadmiernym wypadaniu. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogę być bardzo różnorodne. Nie należy bagatelizować tego faktu. Warto skonsultować się z lekarzem i wykonać badania kontrolne. Marka CeCe Med stworzyła linię produktów Prevent Hair Loss, aby kompleksowo poradzić sobie z wypadaniem włosów.


W produktach CeCe Med przeciw wypadaniu włosów znajduje się aż 16 składników aktywnych - wśród nich biotyna, witaminy E i B6, olej z kiełków pszenicy, keratyna, proteiny ryżu i białego łubinu oraz żelazo - które mają skutecznie wesprzeć w walce o gęste zdrowe włosy. Kuracja, którą proponuje Cece Med to 3 miesiące, w czasie których używa się szamponu i odżywki, ampułek oraz lotion do skóry głowy. W sprzedaży jest także suplement diety.


Szampon Stop Hair Loss (300 ml/29,99 zł) przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów słabych i skłonnych do wypadania. Odżywka (300 ml/29,99 zł), podobnie jak szampon, o specjalnej lekkiej nie obciążającej włosów formule, regeneruje włosy sprawiając, że stają się mocniejsze i bardziej odporne na wypadanie.


Ampułki (30x7 ml/99,99 zł) - do wcierania przez okres jednego miesiąca (codziennie jedna ampułka) w skórę głowy - mają za zadanie stymulować porost nowych włosów. Opakowanie wykonane z plastiku, jest wygodne i bezpieczne przy każdorazowym użyciu. Preparat nie wymaga spłukiwania.


Zadaniem lotionu (75 ml/24,99 zł) natomiast jest podtrzymanie stymulującego efektu ampułek i dalsze zapobieganie wypadaniu włosów. Z myślą o komforcie użytkowników producent zadbał, by butelka zakończona była aplikatorem. Preparat nie wymaga spłukiwania, należy go używać po każdym myciu.

Teraz najważniejsze czyli efekty! Po dwóch miesiącach regularnego i sumiennego stosowania kuracji, odnotowałam zmniejszenie wypadania włosów, nawilżenie skalpu i wysyp baby hair, także skuteczność jest naprawdę na poziomie. Co najważniejsze, produkty z tej linii nie obciążają włosów i nie przyspieszają przetłuszczania. Znacie tę kurację?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.