czwartek, 16 maja 2019

Yonelle Diamond

W ostatnim czasie Yonelle wprowadziła linię kosmetyków Diamond z subtelnie rozświetlającym złotem i diamentem. To specjalna edycja na piąte urodziny marki, składająca się z kremu młodości na twarz i usta, kremu na noc na twarz i usta, kremu-maski pod oczy i na usta oraz bankietowej maski. Oprócz biżuteryjnej szaty graficznej przywołującej na myśl migoczący w świetle diament, mamy do czynienia z unikalnymi składnikami aktywnymi oraz przełomową technologią opartą na zaawansowanych nośnikach - nanodyskach, a także czterech rodzajach peptydów i czterech silnych antyoksydantach. Moja mama od kilku dobrych miesięcy stosuje Diamentowy Krem Młodości N°5 na twarz i usta oraz Diamentowy Krem i Maska pod oczy i na usta.


Linia Diamond dedykowana jest dla każdego typu skóry, w tym wrażliwej, która z czasem utraciła młodzieńczy blask, jest zmęczona i posiada zmarszczki oraz nierówny koloryt. Efekt odmłodzenia wyglądu uzyskano tu poprzez równoległe działanie na twarz oraz usta i ich okolice. Gdy usta stają się pełniejsze i bardziej wyraziste – zmarszczki nad nimi spłycają się, dając efekt młodzieńczego piękna i blasku. Zastosowano tu system nośników, składający się m.in. z nanodysków oraz cząsteczek diamentu, aktywnie wtłaczających w skórę substancję chroniącą kolagen. Działanie odmładzające zapewniają natomiast cztery peptydy: Tripeptyd-38, Pentapeptyd-48, Acetyl sh-pentapeptide-35 w nośniku diamentowym oraz Acetyl Hexapeptide-8, a także cztery silne antyoksydanty: escyna i witamina C w nanodyskach, witamina E, resweratrol.

 
Diamentowy Krem Młodości N°5 na twarz i usta (50 ml/359 zł) to ekskluzywny krem na dzień i na noc odmładzający wygląd skóry twarzy i ujędrniający kontur ust, z subtelnie rozświetlającym złotem i diamentem. Stworzony został na bazie składników naturalnych, naśladujących budowę skóry, o dużej mocy regenerującej. Składniki aktywne zagęszczają i wypełniają skórę oraz relaksują mięśnie mimiczne, dzięki czemu zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra bardziej zwarta i jędrna. Lekka, ale przy tym treściwa konsystencja przyjemnie otula skórę, uwalniając przy tym kwiatowy, delikatny aromat. Cera jest aksamitna w dotyku, rozświetlona, pełna energii, olśniewa niezwykłą gładkością i świeżym kolorytem. Krem sprawia, że usta stają się pełniejsze i bardziej wyraziste, a w efekcie zmarszczki nad nimi – płytsze. Według Yonelle to klucz do uzyskania odmłodzonego wyglądu całej twarzy. Mama jest zachwycona tym kremem, jej alergiczna cera jest ukojona, świetnie nawilżona i przyjemnie napięta.


Diamentowy Krem i Maska pod oczy i na usta (30 ml/299 zł) to preparat odmładzający wygląd skóry z subtelnie rozświetlającym złotem i diamentem. Do stosowania na dzień i na noc wokół oczu oraz na usta i ich okolice. Ma zaskakująco lekką konsystencję, która w trakcie aplikacji przekształca się w skoncentrowane serum, nasycające skórę drogocennymi składnikami stymulującymi. Tworzy ono aktywną warstwę zapewniającą przedłużone działanie. Można również nakładać grubszą warstwą jako intensywną maskę przeciwzmarszczkową. Składniki aktywne ujędrniają skórę oraz relaksują mięśnie mimiczne, dzięki czemu zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra jest zagęszczona i wypełniona. Zostaje nasycona wilgocią, jest jędrna, elastyczna i rozświetlona. Potężna dawka antyoksydantów działa skutecznie w celu zmniejszenia worków i cieni pod oczami, nadając spojrzeniu młodszy, wypoczęty wygląd. Równoległe działanie kremu na usta i ich okolice sprawia, że usta stają się pełniejsze i bardziej wyraziste, a w efekcie zmarszczki nad nimi – płytsze. To kolejny świetny produkt - według mamy genialnie nawilża okolice oczu, jest wydajny, rozświetla i ujędrnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.