niedziela, 4 marca 2018

Laboratoire Altho Organiczne masło shea wanilia

Zima to trudny czas dla mojej skóry. Myję ciało delikatnymi preparatami, odpowiednio złuszczam, nawilżam i odżywiam. Niemniej zdarza się, że w chłodnym okresie roku moja skóra się przesusza, bywa szorstka i podrażniona. Na przestrzeni lat stworzyłam listę kosmetycznych pewniaków, dzięki którym przechodzę ten czas w miarę bezboleśnie. Jednym z zimowych must have jest masło shea lub gęste preparaty na jego bazie. Dziś o Laboratoire Altho i Organicznym maśle shea wanilia.
Wygodna, metalowa puszka skrywa twarde masło shea Laboratoire Altho (150 ml/49,90 zł) KLIK wzbogacone waniliowym olejkiem eterycznym, który otula ciało zniewalającym pysznym, relaksującym zapachem. Wanilia jest tutaj naturalna, ciepła, bez cienia sztuczności, utrzymuje się na ciele jakąś godzinę. Wspomniane masło jest produktem wysoce efektywnym przy regeneracji zniszczonej skóry, jak również posiada właściwości dogłębnie odżywiające włosy.

Rozgrzewam odrobinę masła w dłoni przed nałożeniem na skórę. Wmasowuję aż do całkowitego wchłonięcia. Skóra jest elastyczna, gładka, odżywiona i ukojona. Stosuję na noc. Jeśli chodzi o włosy to używam jako ciepłą, płynną, olejową kurację lub w postaci stałej na końcówki. W obu przypadkach nakładam na włosy 2-3 godziny przed myciem, po czym zmywam szamponem i aplikuję odżywkę. Kosmyki są lśniące, nawilżone i gładkie. Zdaję sobie sprawę, że na rynku jest sporo produktów tego typu, tańszych i droższych. Jednak jeśli szukasz wanilii idealnej to skuś się na ten konkretny produkt.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.