piątek, 11 grudnia 2015

Zakończony - Konkurs Świąteczny z marką Clochee

Kochani, jako że Święta tuż tuż, postanowiłam wraz z marką Clochee zabawić się w Świętego Mikołaja i zorganizować na łamach bloga szybki konkurs, w którym do zdobycia są cztery Lekkie balsamy nawilżające, każdy o innym zapachu. Zatem obdarujemy cztery osoby, każdy otrzyma balsam w wybranym przez siebie zapachu.


Wszystko co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie to: być obserwatorem mojego bloga, polubić Fan Page FB Clochee KLIK oraz zostawić komentarz pod postem z adresem e-mail, napisać jaki jest Wasz wymarzony prezent świąteczny oraz który wariant zapachowy balsamu wybieracie.

Proszę o pozostawienie komentarzy pod wpisem według poniższego wzoru:

1. Nick pod którym obserwuję Infinity Blog:
2. Imię i pierwsza litera nazwiska/nick, pod którym lubię Clochee via FB:

3. Adres e-mail:

4. Mój wymarzony prezent świąteczny to ...
5. Wybieram balsam o zapachu ... (dzika róża, korzenny, czekolada+kumkwat, migdał+białe kwiaty).
 
Do zdobycia są cztery Lekkie balsamy nawilżające Clochee! Rozdanie potrwa do poniedziałku, tj. 14 grudnia 2015 r., do godziny 15:00. Wyniki podam tego samego dnia, tj, 14 grudnia 2015 r. około godz. 20:00, edytując tego posta. Nagroda może być wysłana jedynie na adres znajdujący się ma terytorium Polski.

EDIT - WYNIKI KONKURSU
Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu! Gdybym miała możliwość, nagrodziłabym Was wszystkie. Niemniej jednak nie smućcie się, niebawem następny konkurs! Dziś zwycięzcami są:

1. iwona_ja - wersja dzika róża
2. kosmetyczkapelnacudow - wersja korzenna
3. rudaaaaa - wersja czekolada+kumkwat
4. Juicy Beige - wersja migdał+białe kwiaty 

Gratuluję Wam serdecznie i czekam na Wasze maile z adresem do wysyłki!
REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs organizowany jest za pośrednictwem bloga cosmeticinfinity.blogspot.com na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Nagrodę stanowią cztery Lekkie balsamy nawilżające. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. Nagroda może być wysłana jedynie na adres znajdujący się na terytorium Polski.
3. Uczestnicy mają za zadanie pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką formularz zgłoszenia, zgodny z przykładem jak wyżej.
4. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 14 grudnia 2015 r., godz. 15.00.
6. Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi zostaną wybrane uznaniowo cztery  najciekawsze. Wyniki zostaną ogłoszone 14 grudnia 2015 r. około godz. 20:00 za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą za pośrednictwem sponsora w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych, na które czekam maksymalnie 2 dni od dnia ogłoszenia wyników.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu (11 grudnia 2015 r.) i obowiązuje do czasu jego zakończenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.