sobota, 16 czerwca 2018

Yonelle Bionawilżający krem antysmogowy

Co prawda za pasem już lato i temat smogu przycichł, niemniej nie można o nim zapominać. Smog niszczy skórę. Inicjuje procesy starzenia się skóry. Sprzyja tworzeniu się zmarszczek. Zwiększa wrażliwość skóry. Może powodować podrażnienia zaburzając funkcje ochronne skóry. Ochrona przed smogiem jest istotnym elementem świadomej pielęgnacji. Naprzeciw tym problemom wyszła marka Yonelle, tworząc Bionawilżający krem antysmogowy.


Ten preparat to krem biologicznie nawilżający zabezpieczający skórę przed skutkami działania smogu (30 ml/49 zł) KLIK. Tworzy przyjazną skórze, niewyczuwalną warstwę ochronną z biotechnologicznej poliglukozy. Jest przeznaczony do stosowania jako kompleksowa pielęgnacja na dzień do każdego typu skóry, również pod makijaż. Krem posiada zaskakująco lekką formułę, doskonale nawilża skórę, szybko się wchłania i co równie ważne, perfekcyjnie współgra z makijażem. Zapewnia doskonałe nawilżenie, poprawia jędrność i gładkość skóry, działa przeciwzmarszczkowo i ochronnie. Dzięki izolacji antysmogowej oraz składnikom aktywnym cera jest doskonale chroniona przed przyspieszonym starzeniem się, wolnymi rodnikami, odwodnieniem, podrażnieniem i utratą zdrowego wyglądu. Wygodna, miękka tubka o pojemności 30 ml służy mi w dni, gdy długo przebywam na zewnątrz. Dodatkowo stosuję filtr mineralny i myślę, że to niezły zestaw ochronny.
W składzie tego kremu znajdziemy m.in. glicerynę, ceramidy i sfingolipidy z oleju owsa, trehalozę, witaminę E, panthenol, olej roślinny, kwas askorbinowy, filtry UV.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.