niedziela, 19 listopada 2017

Wygraj szampon i odżywkę Clochee!

Szczecińska marka kosmetyków organicznych Clochee to jedna z moich ulubionych! Często o nich piszę, chwalę, po prostu bardzo lubię i polecam. W ofercie znajdziemy produkty do twarzy, ciała, a od kilku dni i do włosów. Dziś pojawia się opcja na zdobycie Regenerującego szamponu i odżywki do włosów.


WYNIKI!
Dorota, gratulacje! Wygrywasz szampon i odżywkę Clochee. Dziękuję wszystkim za udział w rozdaniu. Już niebawem pojawi się kolejna szansa, aby zgarnąć coś ekstra. 

Zasady są następujące:
  1. Bądź obserwatorem bloga przez Google.
  2. W komentarzu pod tym zdjęciem napisz jakiego produktu brakuje według Ciebie w ofercie Clochee. 
  3. Możesz dodatkowo udostępnić w dowolny sposób zdjęcie konkursowe, będzie mi bardzo miło. 
  4. Rozdanie trwa od dziś do dnia 25 listopada 2017 r., godz. 23:59. Wyniki podam pod tym zdjęciem 26 listopada 2017 r. Wysyłka tylko na terenie Polski.  
REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs organizowany jest za pośrednictwem bloga cosmeticinfinity.blogspot.com na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Nagrodę stanowi Regenerujący szampon i odżywka do włosów Clochee (2x100 ml). Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. Nagroda może być wysłana jedynie na adres znajdujący się na terytorium Polski.
3. Uczestnicy mają za zadanie pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką formularz zgłoszenia, zgodny z przykładem jak wyżej.
4. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 25 listopada 2017 r., godz. 23:59.
6. Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi zostanie wybrana losowo jedna. Wyniki zostaną ogłoszone 26 listopada 2017 r. za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych, na które czekam maksymalnie 2 dni od dnia ogłoszenia wyników.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu (19 listopada 2017 r.) i obowiązuje do czasu jego zakończenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.