piątek, 30 czerwca 2017

GelTouch Top Coat czyli mój sposób na trwały manicure!

Manicure hybrydowy króluje ostatnio na całego! Sama zafundowałam sobie taki mani jakiś czas temu i muszę przyznać, że to niesamowita wygoda, ale konieczność uzupełniania/zmiany tego lakieru u kosmetyczki co dwa, trzy tygodnie nieco mnie zniechęciła (wiem, że można zająć się tym samemu w domu, ale ja nie potrafię i nie chcę). Za to pedicure hybrydowy zachwycił mnie bardzo, ale o tym innym razem. Dziś natomiast o produkcie GelTouch, który zrewolucjonizował ostatnio mój manicure!


Lakier GelTouch to genialny wynalazek, który zamienia każdy tradycyjny lakier do paznokci w trwały manicure żelowy o wysokim połysku. Jego trwałość wynosi śmiało do 10 dni. Usuwamy taki mani podważając warstwę lakieru drewnianym patyczkiem na krawędzi paznokcia - dzieje się to bez żadnych uszkodzeń płytki.
Na początek, malujemy paznokcie jak zwykle, z użyciem lakieru ulubionej marki lub w ulubionym kolorze (można również nanieść GelTouch bezpośrednio na oczyszczone, naturalne paznokcie). Czekamy 20-30 minut do wyschnięcia lakieru na paznokciach (to jedyny mankament tego produktu, niemniej warto!). Kiedy lakier wyschnie całkowicie (uwaga…to naprawdę ważne, lakier musi być suchy jak pieprz), nanosimy cienką warstwą GelTouch Top Coat. Następnie utwardzamy paznokcie pod lampą LED przez 60 sekund. Powtarzamy czynność dla uzyskania maksymalnej trwałości. Dla uzyskania nieskazitelnej powierzchni i długotrwałego efektu, należy zawsze zapewnić „uszczelnienie” warstwy GelTouch nanosząc pewną ilość produktu horyzontalnie na wolny brzeg paznokcia przed rozpoczęciem utwardzania go pod lampą przez 60 sekund. Na koniec, ścieramy kleiste pozostałości z każdego paznokcia przy użyciu płatków oczyszczających (Gel Cleansing Wipes). I oto mamy, w jakże prosty sposób, piękny pani o szklistym wykończeniu. Kiedy chcemy je usunąć, to po prostu zdejmujemy warstwę GelTouch z paznokci (lub…jeśli wystąpią jakieś trudności z usunięciem jej w ten sposób, zwilżamy lekko paznokcie jakimkolwiek zmywaczem do paznokci na bazie acetonu – nie więcej niż 60 sekund powinno wystarczyć – aby rozluźnić wiązania z podłożem przed oderwaniem). Polubiłam ten produkt niezmiernie! Jest łatwy w użyciu, no i ta trwałość!
Lakier GelTouch dostępny jest w 5 odmianach: GelTouch Clear Top Coat (przezroczysty, wchodzący w skład Zestawu Startowego) i w 3 wariantach brokatowych: złotym, srebrnym i brązowym (Gold, Silver and Bronze) oraz GelTouch Matte, nadający paznokciom efekt matowy.
 
Zestaw startowy GelTouch (199 zł) KLIK zawiera wszystko, co potrzebne do wykonania manicure: lampę LED o mocy 9W, buteleczkę klasycznego przezroczystego lakieru GelTouch Clear Top Coat i porcję płatków oczyszczających – do starcia na samym końcu lepkiej warstwy i odsłonięcia lśniącego manicure żelowego.
 
Jaki manicure lubisz najbardziej? Wybierasz hybrydy czy malujesz paznokcie w domowym zaciszu?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.