piątek, 19 lutego 2016

ZAKOŃCZONE - Rozdanie z Caramance i Lee Stafford!

Dziś krótko, szybko i na temat czyli rozdanie! Jeśli macie ochotę wypróbować świetną wodę termalną z dodatkiem wody różanej i aloesu Caramance (300 ml) oraz Arganowy spray nabłyszczający do włosów Lee Stafford (200 ml) to właśnie trafiła Wam się ku temu okazja :)


Aby wziąć udział w rozdaniu należy:

1. Być publicznym obserwatorem mojego bloga - warunek konieczny.
2. Dodatkowo - udostępnić na blogu baner z odnośnikiem do tego posta i/lub polubić profil Infinity Blog na Facebooku KLIK i/lub polubić profil infinity__blog na Instagramie KLIK. Zwiększy to szansę na wygraną.
3. Zgłosić się w komentarzu pod tym postem według wzoru:

- obserwuję jako:
- baner na blogu: NIE/TAK (link)
- lubię na Facebooku: NIE/TAK (nick)
- lubię na Instagramie: NIE/TAK (nick)
- e-mail:

Będzie nam bardzo miło jeśli polubicie profile FB sponsorów nagród: Caramance KLIK i Lee Stafford KLIK. Rozdanie trwa tydzień, tj. do 26 lutego 2016 r., godz. 15:00. Wyniki pojawią się w tym poście w ciągu trzech dni od zakończenia rozdania.

EDIT - WYNIKI KONKURSU
Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu! Gdybym miała możliwość, nagrodziłabym Was wszystkie. Niemniej jednak nie smućcie się, niebawem następny konkurs! Dziś zwycięzcą jest jo-jo-a.

Gratuluję serdecznie i czekam na e-maila z adresem do wysyłki!REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs organizowany jest za pośrednictwem bloga cosmeticinfinity.blogspot.com na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Nagrodę stanowi zestaw kosmetyków składający się z wody termalnej Caramance 300 ml oraz Agranowego sprayu nabłyszczającego do włosów Lee Stafford 200 ml. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. Nagroda może być wysłana jedynie na adres znajdujący się na terytorium Polski.
3. Uczestnicy mają za zadanie pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką formularz zgłoszenia, zgodny z przykładem jak wyżej.
4. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 26 lutego 2016 r., godz. 15.00.
6. Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi zostanie wybrana losowo jedna. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu trzech dni od dnia zakończenia rozdania za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą za pośrednictwem sponsora w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych, na które czekam maksymalnie 2 dni od dnia ogłoszenia wyników.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu (19 lutego 2016 r.) i obowiązuje do czasu jego zakończenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.