środa, 25 listopada 2015

Naturalne kosmetyki do mycia Love Soap

Do wyboru kosmetyków przeznaczonych do wrażliwej skóry mojego dziecka przywiązuję bardzo dużą uwagę. Od samego początku przygody pod tytułem macierzyństwo, używam do tego celu łagodnych preparatów nie zawierających drażniących substancji myjących. Dziś post o dwóch bardzo przyjemnych kosmetykach marki Love Soap.

Love Soap to bry­tyj­ska firma z sie­dzibą w Suf­folk pro­wa­dzona przez trzy sio­stry, które są jed­no­cze­śnie zabiega­nymi, mło­dymi mamami. Sztan­da­ro­wymi pro­duk­tami Love Soap są ręcz­nie robione natu­ralne szampony i płyny do kąpieli dla dzieci. Wszyst­kie kosme­tyki Love Soap mają natu­ralne, deli­katne for­muły, a ich bazą są eko­lo­giczne olejki ete­ryczne. Kosme­tyki Love Soap nie tylko fan­ta­stycz­nie wyglą­dają i pachną, ale co naj­waż­niej­sze dzia­łają. Pod­sta­wo­wym zało­że­niem wła­ści­cie­lek firmy jest prze­ko­na­nie, że nie ma nic lep­szego niż natura, czego owo­cem było stwo­rze­nie nie­zwy­kłych kosme­ty­ków do pie­lę­gna­cji tych, któ­rzy są w naszym życiu naj­waż­niejsi.


Same produkty zamknięto w przyciągających nie tylko dziecięce oko opakowaniach ozdobionych pięknymi obrazkami. Opakowania są wygodne, choć z tuba zawierająca żel/szampon do mycia mogłaby być nieco bardziej miękka. Produkty Love Soap nie zawierają parabenów, siarczanów, sztucznych barwników i substancji zapachowych. Cechują się minimalną zawartością konserwantów. Nie są testowane na zwierzętach.O dpowiednie dla wegetarian i wegan.


Orzeźwiający szampon/żel do mycia z olejkiem z ekologicznej mandarynki, olejkiem arganowym i aloesem, które znane są ze swoich właściwości pielęgnacyjnych i nawilżających. Polecany od 1 miesiąca życia malucha. Zawiera olejek mandarynkowy. Ten wykorzystywany w produkcji kosmetyków Love Soap jest tłoczony na zimno z niedojrzałych mandarynek. To jeden z łagodniejszych i bardziej delikatnych olejków, który jest szczególnie polecany do pielęgnacji delikatnej skóry maluchów. Jego zapach jest niezwykle radosny, ma on jednak także właściwości kojące i uspokajające. Idealny dla dzieci. Z klei olej arganowy pozyskiwany jest z orzechów marokańskiego drzewa arganowego. Ma doskonałe właściwości nawilżające i zawiera witaminę E. Odpowiedni do wszystkich typów skóry, jednak szczególnie polecany do skóry wrażliwej. 

Produkt bardzo łagodnie oczyszcza skórę niemowlęcia. Kąpieli towarzyszy przyjemny zapach mandarynek. Żel jest gęsty, co czyni go bardzo wydajnym. Nie podrażnia i nie przesusza delikatnej skóry dziecka. Zaletą jest także możliwość stosowania zarówno do ciała, jak i do włosów. Polecam!

Szampon/żel dla dzieci z ekologiczną mandarynką i olejkiem arganowym (200 ml/48,50 zł) kupicie w sklepie costasy.pl KLIK.Dołącz do szopa Roly'ego w jego tipi, by przez chwilę odpocząć i złapać oddech dzięki kojącej lawendzie, odżywczemu olejkowi z meadowfoam (Limnanthes Alba) i nawilżającemu aloesowi. Idealne mydło do rąk nawet dla dzieci z bardzo wrażliwą skórą. Produkt zawiera destylowany z kwiatów lawendy, eteryczny olejek lawendowy, który znany jest ze swoich właściwości kojących i relaksujących. Z tego względu, może być używany tuż przed snem. To również jeden z niewielu olejków polecanych do produkcji kosmetyków dla dzieci. Idealny nie tylko dla wrażliwych dusz. Z kolei olej z meadowfoam tłoczony jest z nasion kwiatu o tej samej nazwie. Ma on właściwości odżywcze i nawilżające, jest jednak przy tym łagodny dla skóry. Doskonały jako składnik kosmetyków dla dzieci.

Mam wrażenie, że mydło do rąk z wygodną pompką jest jeszcze bardziej delikatne niż opisany powyżej szampon/żel. Bardzo przyjemnie oczyszcza dłonie, a ponadto świetnie nawilża. Absolutnie nie podrażnia skóry. Zapach jest delikatnie lawendowy z nutą mocno roślinną. Polecam razy dwa!

Mydło do rąk dla dzieci z ekologiczną lawendą i olejkiem meadowfoam (200 ml/48,50 zł) kupicie w sklepie costasy.pl KLIK.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.