środa, 1 lutego 2017

Rozdanie z Liq C!

Niespodzianka! Wygraj jedno z trzech serów Liq C! Jakiś czas temu pisałam o Liq CC Serum Rich KLIK. To naprawdę świetny produkt! Dziś masz okazję zgarnąć jedno z trzech serów marki - CC Serum Light, CC Serum Rich lub Ce Serum Night. Szczegóły poniżej :)

Rozdanie ma miejsce jednocześnie tutaj, na Facebooku i Instagramie. Można się zgłaszać we wszystkich trzech miejscach! Tutaj zasady są następujące: 
  1. Bądź obserwatorem bloga przez Google.
  2. W komentarzu pod tym zdjęciem napisz jaką masz cerę i które z serów chciałabyś wygrać. Do wyboru CC Serum Light, CC Serum Rich lub Ce Serum Night. 
  3. Możesz dodatkowo udostępnić w dowolny sposób zdjęcie konkursowe, będzie mi bardzo miło. 
  4. Rozdanie trwa od dziś do 13 lutego 2017 r. Wyniki podam pod tym zdjęciem 14 lutego 2017 r. Wysyłka tylko na terenie Polski.  
EDIT!
@odcienieszarego, @and.her.lifestyle i @feminine.pl - to do Was lecą wybrane przez Was sera, gratuluję! Czekam na adresy do wysyłki! 
 
 REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs organizowany jest za pośrednictwem bloga cosmeticinfinity.blogspot.com na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Nagrodę stanowią trzy sera Liqpharm - CC Serum Light, CC Serum Rich lub Ce Serum Night. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. Nagroda może być wysłana jedynie na adres znajdujący się na terytorium Polski.
3. Uczestnicy mają za zadanie pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką formularz zgłoszenia, zgodny z przykładem jak wyżej.
4. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 13 lutego 2017 r., godz. 20.
6. Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi zostaną wybrane losowo trzy. Wyniki zostaną ogłoszone 14 lutego 2017 r. za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą za pośrednictwem sponsora w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych, na które czekam maksymalnie 2 dni od dnia ogłoszenia wyników.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu (1 lutego 2017 r.) i obowiązuje do czasu jego zakończenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.