niedziela, 19 lutego 2017

Lily Lolo Lakiery do paznokci

Lakiery do paznokci, kto ich nie używa? Wiem, wiem, że w ostatnim czasie wygrywa manicure hybrydowy, ale ja póki co trzymam się jeszcze tego tradycyjnego. W moim zbiorze kolorowych buteleczek ilościowo wygrywa Essie, niemniej nie stronię od innych marek. Jakiś czas temu otrzymałam sześć Lekkich lakierów do paznokci marki Lily Lolo. Dziś czas na prezentację.


Lekkie, delikatne dla płytki paznokciowej lakiery Lily Lolo (8 ml/42,20 zł) KLIK z formułą 8-free nie zawierają toluenu, DBP, formaldehydu, żywic fenolowo-formaldehydowych, kamfory, parabenów, ftalanów, ksylenów oraz ethyl tosylamide resin. To doskonały wybór dla osób, które szukają bardziej przyjaznej dla organizmu wersji lakieru, aby móc cieszyć się kolorem na paznokciach.
Wzmacniająca formuła pomaga chronić płytkę paznokcia i jednocześnie sprawia, że lakiery nie odpryskują, a samo malowanie jest przyjemne i bezproblemowe. Aplikację ułatwia dość szeroki i giętki pędzelek. Razem z bazą i top coat'em manicure z użyciem lakierów Lily Lolo utrzymuje się u mnie do 5 dni, o czym zdarzają się odpryski.
Do wyboru mamy sześć kolorów. Patrząc od lewej: 9 to 5 to naturalny, stonowany, chłodny beż. Dalej mamy Soft Coral czyli jasny, pudrowy koral czy brzoskwinka - idealny na nadchodzącą wiosnę. Kolejny to Candy Floss, który w moim odbiorze jest cukierkowym, jasnym różem. Następny w kolejce jest Carnival czyli intensywny róż z kroplą buraczka. Temptress to zgaszony, chłodny fiolet. I na koniec wisienka na torcie czyli Miss Scarlet czyli intensywna, jaskrawa czerwień, którą polubiłam niesamowicie! Każdy z odcieni do pełnego krycia wymaga dwóch grubszych warstw.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.