piątek, 16 września 2016

Iossi Peeling do ciała Lemongrass&Grapes + KONKURS!

Peelingi do ciała uwielbiam i stosuję regularnie dwa razy w tygodniu. Sympatią darzę szczególnie te, które prócz porządnego ścierania martwego naskórka, fundują skórze na finiszu otulającą (nie oblepiającą!) warstwę maseł/olei, dzięki czemu oszczędzam czas i pieniądze rezygnując z aplikacji masła czy balsamu. No i zapach, to też ważna kwestia przy wyborze scrubu. Nie trzymam się kurczowo jednej grupy zapachowej, ale aromat musi mi się spodobać i koniec. Ostatnimi czasy używałam gotowego peelingu na bazie kawy, byłam zadowolona. Przyszedł jednak czas na zmiany i w łazience pojawił się Iossi w wersji Lemongrass&Grapes ze sklepu Juicy Shop.


Iossi Lemongrass&Grapes (250 ml/51 zł) KLIK to pachnący trawą cytrynową peeling cukrowo-solny, który ma za zadanie odświeżyć i wygładzić skórę. Różowa sól himalajska z kolei ma oczyścić, a masło shea głęboko odżywić, przywrócić elastyczność i świeży odcień skóry. Po zastosowaniu naturalnego peelingu skóra powinna być  gładka, nawilżona i zregenerowana. Aktywne składniki kosmetyku to olejki eteryczne, naturalne oleje, organiczne masło shea, witamina E.Szklany słoik o pojemności 250 ml skrywa w sobie zwarty, ale łatwo nabierający się na dłoń peeling o genialnym kwaśno-słodkim zapachu trawy cytrynowej i winogron w tle! Już sam aromat fantastycznie relaksuje, ale też lekko pobudza i wywołuje uśmiech na mojej twarzy za każdym razem, gdy odkręcam słój. Scrub bardzo dobrze trzyma się skóry, nic się nie osypuje. Drobinki cukru i soli powoli się rozpuszczają, pozwalając na przyjemny masaż ciała. W końcu, gdy przychodzi czas na spłukanie wodą, czuję nadal aromat trawy cytrynowej. Po wyjściu z wanny lekko otulam ciało ręcznikiem, bez pocierania, aby nie zetrzeć niepotrzebnie otulającej warstwy maseł i olejów. Skóra jest miękka, gładka i ujędrniona! Ten świetny efekt utrzymuje się u mnie nawet do trzech dni, także brawa, ogromne brawa dla Iossi! Scrub do ciała Lemongrass&Grapes jest wyśmienity!

Razem z Anią z Juicy Shop mam dla jednej z Was taki właśnie peeling! Zasady konkursu poniżej, zapraszamy Was do udziału!

INCI: cukier, różowa sól himalajska, masło shea, olej z pestek moreli, olej z pestek winogron, olej ryżowy, łupiny orzechów, gliceryna kosmetyczna, kwas dehydrooctowy i alkohol benzylowy (naturalny konserwant), mielony hibiskus, witamina E, olejek eteryczny z trawy cytrynowej, olejek eteryczny z grejpfruta, olejek eteryczny copaiba, olejek eteryczny z róży geranium.


Wszystko co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie to:
- być obserwatorem mojego bloga,
- polubić Fan Page FB Juicy Shop KLIK,
- zostawić komentarz pod postem wraz odpowiedzią na pytanie konkursowe i adresem e-mail - Jak regenerujesz skórę po lecie i przygotowujesz ją na jesienne chłody? Wypisz swoje 3 ulubione kosmetyki.

Będzie nam także niezmiernie miło jeśli dodacie do obserwowanych nasze konta na Instagramie KLIK i KLIK, a także udostępnicie info o rozdaniu na blogu, FB czy Instagramie.

Proszę o pozostawienie komentarzy pod wpisem według poniższego wzoru:
1. Nick pod którym obserwuję Infinity Blog:
2. Imię i pierwsza litera nazwiska/nick, pod którym lubię Juicy Shop via FB:
3. Adres e-mail:
4. Jak regenerujesz skórę po lecie i przygotowujesz ja na jesienne chłody? Wypisz swoje 3 ulubione kosmetyki.

Do zdobycia jest peeling do ciała Iossi Lemongrass&Grapes! Rozdanie potrwa do piątku, tj. 23 września 2016 r., do godziny 23:00. Wyniki podam w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu, edytując tego posta. Nagroda może być wysłana jedynie na adres znajdujący się na terytorium Polski.

EDIT!
Konkurs wygrywa Ania Szulc! Serdecznie gratuluję i proszę o adres do wysyłki na maila. 

Pozostałym bardzo dziękuję za udział! Niebawem następne rozdanie na moim Instagramie, także pozostańcie czujne!


REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs organizowany jest za pośrednictwem bloga cosmeticinfinity.blogspot.com na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Nagrodę stanowi Peeling do ciała Iossi Leomngrass&Grapes 250 ml. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. Nagroda może być wysłana jedynie na adres znajdujący się na terytorium Polski.
3. Uczestnicy mają za zadanie pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką formularz zgłoszenia, zgodny z przykładem jak wyżej.
4. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 23 września 2016 godz. 23:00.
6. Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi zostanie wybrana uznaniowo jedna  najciekawsza. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą za pośrednictwem sponsora w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych, na które czekam maksymalnie 2 dni od dnia ogłoszenia wyników.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu (16 września 2016 r.) i obowiązuje do czasu jego zakończenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.