poniedziałek, 16 lipca 2018

Vita Liberata Invisi Foaming Tan Water

Delikatna, złocista opalenizna latem być musi - takie jest moje stanowisko. Oczywiście wszystko z głową, filtry w ruch, spalona na ciemny brąz skóra nie wchodzi w grę, bo to ani zdrowe ani estetyczne. Jeśli chodzi o twarz to u mnie wystarczy wyjść w maju na dłuższy spacer i buzia nabiera ładnego kolorytu. Z ciałem bywa różnie, bo nie zawsze jest czas czy ochota, aby wystawić się na słońce. I tu z pomocą przychodzi Vita Liberata i tegoroczna nowość czyli Invisi Foaming Tan Water. To marka, która jako pierwsza stworzyła pozbawiony nieprzyjemnego zapachu samoopalacz.


Organiczny samoopalacz Invisi Foaming Tan Water (200 ml/145 zł, Sephora) zawiera ekologiczne składniki jak ginkgo biloba oraz wyciąg z malin, które zapewniają intensywne nawilżenie i działanie zapobiegające starzeniu się skóry. Co ważne, produkt jest pozbawiony koloru, jak woda, więc nie ma ryzyka przeniesienia samoopalacza na ubrania. Dodatkowo wysycha błyskawicznie - po aplikacji można od razu się ubrać. 4-6 godzin później pojawia się naturalna i promienna opalenizna. Żadna pomarańcza tylko oliwkowy, piękny kolor, delikatny i subtelny. Po wyciśnięciu z aplikatora woda zamienia się w gęstą pianę, która wchłania się w skórę błyskawicznie – po aplikacji można od razu się ubrać! Zdrowa opalenizna utrzymuje się kilka dni, schodzi równomiernie. Preparat jest bezzapachowy, także po aplikacji nie uświadczymy samoopalaczowego smrodku. Wydajność jest wysoka, a przezroczyste opakowanie pozwala kontrolować ilość wody w butelce. Kolejny, świetny produkt samoopalający dla osób, które lubią tego typu rozwiązania. Invisi Foaming Tan Water można bezpiecznie używać także w ciąży.

Sposób użycia jest następujący:
1. Należy wykonać peeling, ale nie nawilżać skóry przed aplikacją (nie używać również nawilżających żeli pod prysznic).
2. Należy użyć rękawicy do aplikacji i nakładać na skórę okrężnymi ruchami.
3. Produkt należy pozostawić na skórze na ok. 4 - 8 godzin, a następnie spłukać wodą.
4. Należy umyć ręce bezpośrednio po aplikacji.

INCI: Aloe Barbadensis Leaf Juice(1), Dihydroxyacetone(3), Glycerin(1), Decyl Glucoside, Saccharide Isomerate(3), Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract(2), Hyaluronic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract(2), Ginkgo Biloba Leaf Extract(1), Punica Granatum (Pomegranate) Extract(1), Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract(1), Hydrolysed Silk (Soie), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Extract(1), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.

(1)Organic
(2)Natural Origin
(3)Ecocert
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.