czwartek, 23 marca 2017

Yonelle Trifusion

Dziś recenzja gościnna czyli Yonelle i ich najmłodsze dziecko w postaci linii Trifusion w opinii mojej Mamy (cera 50+, sucha, alergiczna, wrażliwa). Jako, że produkty tej serii przewidują spektakularne efekty dla skóry dojrzałej, od razu wiedziałam, że Mama ucieszy się niezmiernie z takiego prezentu. Yonelle Trifusion to linia kosmetyków przeznaczona dla każdego typu cery dojrzałej, wiotkiej, zmęczonej, wymagającej poprawy owalu i odmłodzenia wyglądu, zapewniająca spektakularne uczucie liftingu oraz wzmocnienie szkieletu podporowego skóry. Ich niewątpliwym atutem jest także dobra tolerancja przez skóry wrażliwe i skłonne do alergii. Na pochwałę zasługują również nietuzinkowe, jakby lustrzane opakowania produktów, których urok naprawdę trudno uchwycić na fotografiach.Innowacyjna technologia Trifusion łączy w sobie trzy procesy: biofuzji, infuzji i endofuzji.
BIOFUZJA - umożliwia wtapianie się kosmetyku w skórę.
INFUZJA - przenoszenie substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą nanodysków (również opracowanych przez Yonelle).
ENDOFUZJA - napina i napręża skórę od wewnątrz.Bardzo silnie działający płynny krem-napinacz pod oczy na twarz i podbrudek (50 ml/279 zł) KLIK na dzień i na noc to kosmetyczny "mikrochirurg" do cery dojrzałej, wrażliwej oraz alergicznej. Szczególnie polecany dla skóry zmęczonej, wiotkiej, wymagającej ujędrniającego zastrzyku młodości. Produkt świetnie wtapia się w skórę, stanowiąc doskonały lifting pod makijaż. Nietypowa, płynna konsystencja umożliwia precyzyjne naniesienie na skórę cienkiej warstwy preparatu, co jest szczególnie istotne przy aplikacji produktu pod oczami. Mama stwierdziła, że po około godzinie napięcie skóry wzrasta - pojawia się silne uczucie naprężenia skóry od wewnątrz i ogólnego wzmocnienia. Krem optymalnie ujędrnia okolice oczu, twarz i podbródek. Doskonale wygładza oraz redukuje widoczność zmarszczek i bruzd, również pod oczami. Odmładza owal twarzy, wyraźnie zmniejsza pory, wyrównuje i poprawia koloryt oraz wykazuje działanie antyalergenowe. Jako że Mama ma cerę suchą to stosuje ten preparat w roli serum wraz z dwoma kremami, o których poniżej.


Liftingujący krem-napinacz SPF 20 na dzień (55 ml/269 zł) KLIK to produkt zapewniający uczucie silnego liftingu i ochronę przeciw widocznym i niewidocznym oznakom starzenia się skóry. Do każdego typu cery dojrzałej, wiotkiej, tracącej jędrność oraz wrażliwej. Zgodnie ze światowym trendem anti-pollution, krem stanowi tarczę ochronną przed zanieczyszczeniami i czynnikami zewnętrznymi niszczącymi skórę. Już po pierwszym użyciu pojawiło się u Mamy intensywne odczucie mocnego naprężenia skóry, poprawy jej spoistości i wygładzenia "powierzchni". Cera stała się lepiej ujędrniona i nawilżona, o jedwabistej fakturze. Uczucie nawilżenia i komfort w ciągu dnia to według Mamy dwie najmocniejsze cechy tego produktu.


Endoliftingujący krem młodości (55 ml/279 zł) KLIK to preparat na dzień i na noc (Mama stosuje na noc), wtapiający się w skórę, intensywnie działający przeciw widocznym i niewidocznym oznakom jej starzenia się. Do cery dojrzałej, suchej, normalnej, wrażliwej, zmęczonej, wymagającej poprawy owalu i odmłodzenia wyglądu. Krem ma silne działanie endoliftingujące - naprężające skórę od wewnątrz. Odczucie napięcia skóry jest dość mocno wyczuwalne, pojawia się już na chwilę po nałożeniu kremu i świadczy o jego aktywności. Dużym atutem kremu są jego właściwości antyalergenowe. Według Mamy krem ma działanie regenerujące, łagodzące i wzmacniające odporność skóry. Po aplikacji pojawia się również komfortowe uczucie ukojenia drażliwości i wyrównania kolorytu. To ulubiony produkt Mamy z całej serii Trifusion!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.