czwartek, 2 marca 2017

Douglas Aquafocus

Dziś o trzech, a właściwie czterech produktach marki własnej Douglas czyli Aquafocus, które testowała moja mama (cera dojrzała 50+, alergiczna, sucha). Na zdjęciach widać trzy preparaty, niestety opakowanie czwartego wylądowało nieopatrznie w koszu. Nawilżenie i odżywienie to podstawa pielęgnacji każdej cery. Oczywiście nie można zapominać o oczyszczaniu, to też jeden z filarów rozsądnej pielęgnacji. Wracając do nawilżania - nowa linia Aquafocus ma za zadanie długotrwale nawilżać, odżywiać i regenerować. Sekretem ogromnej skuteczności Aquafocus jest trójaktywny kompleks – szwajcarska woda lodowcowa połączona z wyciągiem z komórek macierzystych opuncji oraz ekstraktem z dzikich bratków bogatym w polisacharydy.


Po pierwsze tonik czyli Beauty Water (125 ml/67,90 zł) KLIK nawilża, tonizuje, pielęgnuje i odświeża skórę twarzy. Wysoce skuteczny trójaktywny kompleks stymuluje nawilżenie skóry poprzez syntezę naturalnego kwasu hialuronowego. Zatrzymuje wilgoć w naskórku zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia. Tonik przyjemnie rozpoczynał maminą pielęgnację z linią Aquafocus. Odświeżał bez podrażnień, delikatnie nawilżał.


Po drugie Gel Cream (50 ml/89,90 zł) KLIK z wodą lodowcową sprawia, że produkt jest idealny do zabiegów pierwszej pomocy dla odwodnionej skóry. Krem-żel stymuluje nawilżenie przez syntezę naturalnego kwasu hialuronowego, czyniąc skórę gładką i promienną. Rewolucyjny trójaktywny kompleks zapewnia optymalny poziom nawilżenia. Skóra jest miękka i zrelaksowana przez cały dzień. Ten słoiczek służył mamie do pielęgnacji dziennej. Nie obciążał cery, dostatecznie ją nawilżał  i pielęgnował. Szybko się wchłaniał


Po trzecie Cream czyli mamy pielęgnacja wieczorna. Gęsty, bardzo bogaty krem, który wymaga paru minut, aby się wchłonął. Mama mówi, że świetnie uelastycznia skórę i czynią są bardziej gęstą i napiętą. Do tego  zapewnia genialny komfort i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Ulubiona pozycja mamy spośród produktów linii Douglas Aquafocus!


Na koniec Intensive Serum czyli produkt, którego nie ma na zdjęciach. Niewielka tubka zakończona metalową rolką, nie tylko podaje odpowiednią ilość produktu, ale też dzięki niej można wykonać masaż twarzy dla lepszego przyjęcia kosmetyku. Serum ma bardzo delikatną, żelową formułę, która świetnie się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy. Mama używała serum rano i wieczorem, bardzo je chwaliła. Produkt według niej napina skórę i świetnie nawilża.

Cała linia Douglas Aquafocus przypadła mojej mamie mocno do gustu! Nie uczuliła jej, bardzo dobrze nawilżała i odżywiała. Według mamy to bardzo dobre kosmetyki w miarę przystępnej cenie.

Po lewej Gel Cream, po prawej Cream


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
SZABLON BY: PANNA VEJJS.